طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی

گروه ساختمانی بُعد چهارم متخصص در بازسازی، نوسازی و طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی

با هدف بالا بردن سطح کیفی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی مطابق با جدید ترین متدهای معماری روز دنیا و بر پایه ی علم روانشناسی پانزده سال است که فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده ایم.

مفتخریم که با بهره گیری از نیروهایی متخصص با توانایی بالا و با به کار بردن خلاقیت و نو آوری توانسته ایم به نیازهای کارفرمایان در زمینه ی طراحی و اجرا پاسخ دهیم.

برخی از فعالیت های  گروه ساختمانی بُعد چهارم به شرح زیر است:

  • تخریب – طراحی و اجرای سازه نگهبان و فونداسیون – طراحی و اجرای اسکلت فلزی و بتنی
  • طراحی و اجرای نما – اجرای سفت کاری و نازک کاری ساختمان
  • بازسازی ساختمان – طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی – تعمیرات ساختمان
  • ارایه ی مشاوره طراحی مطابق با اصول معماری و اجرایی با بهترین و با کیفیت ترین مصالح
  • طراحی معماری انواع ساختمان ها با کاربری های مختلف

جهت بازدید و مشاوره در خصوص اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی مسکونی با شماره های 09912803394 و 88250682-021  تماس حاصل فرمایید.

این شرکت با توجه به محدوده ی فعالیت هایی که انجام میدهد تا کنون در پروژه هایی بسیار زیادی حضور پیدا کرده و با توجه به کیفیت اجرا و طراحی توانسته است کارنامه درخشانی از خود به ثبت برساند.

 دکوراسیون فضای مسکونی

برای دکوراسیون داخلی با شکوه و مجلل برای خانه لازم است زیبایی را به همراه آسایش و آرامش به خانه بیاوریم و نکاتی را در دکوراسیون داخلی رعایت کنیم و البته خلاقیت های بسیاری به خرج دهیم.

خیلی ها تمایل دارند تا یک دکوراسیون لوکس و خاص داشته باشند، اما نمیدانند که باید این کار را از کجا شروع کنند. برای این کار باید شرایط موجود را در نظر بگیریم و به این ترتیب خواسته ها و نیازهایی تعریف کنیم و مطابق با آنها طراحی داخلی را آغاز کنیم.

از پروژه های دکوراسیون خانه و دکوراسیون تجاری و دکوراسیون اداری ما دیدن فرمایید.